Šiemet švenčiame 25-ąjį įmonės jubiliejų!

UAB „Echo Stamp“ STAMPLINE įkurta 1993 metais, pagrindinė įmonės veikla yra verslo dovanų, suvenyrų su reklamos užrašais prekyba bei gamyba. Dirbame su verslo įmonėmis, valstybės, visuomeninėmis įstaigomis bei organizacijomis. Įmonės veiklos prezentaciją rasite ČIA.

Mes efektyviai, moderniai, kruopščiai ir greitai dirbame Jūsų labui. Tai užtikrina:

53 žmonių profesionali komanda, mėgstanti savo darbą ir verslo dovanas. Dirbame darniai, stabiliai, atsakingai ir kūrybingai.

Prekių sandėlis Vilniuje. Ateikite, išsirinkite ir mes pagaminsime taip greitai, kaip Jums reikia.

Stipri nuosava gamybos bazė – tampografija, šilkografija, lazerinis graviravimas, siuvinėjimas, įspaudimas, skaitmeninė spauda, UV spauda ant plastiko. Garantuojame geriausią kainos ir kokybės santykį.

Populiariausi, gerai žinomi verslo dovanų katalogai iš Europos ir pasaulio. Užsakymus pristatome greitai, perkame daug, nuolat, tiekėjų suteiktomis geriausiomis sąlygomis dalijamės su Jumis.

Galimybė pamatyti pavyzdį prieš užsakant visą prekių kiekį.

Aktyvus domėjimasis verslo dovanų ir suvenyrų mados, naujovių tendencijomis. Esame tarptautinės verslo dovanų ir suvenyrų organizacijos PSI nariai, dalyvaujame parodose, prenumeruojame specializuotus leidinius. Domimės naujovėmis, tobulinamės, dinamiškai reaguojame į rinkos pokyčius. Per ilgus metus sukaupta patirtimi ir žiniomis dalijamės su savo klientais.

O svarbiausia – mums rūpi, kad verslo dovana geriausiai atitiktų Jūsų viziją ir lūkesčius!

Laukiame Jūsų skambučių, laiškų, paklausimų ir užsakymų! O jei nepaskambinsite, nenustebkite, kai vieną dieną sulauksite mūsų skambučio ir sulauksite pačio geriausio, tik Jums tinkančio verslo dovanų pasiūlymo.

Jūsų patogumui turime padalinį, kuris gamina ir parduoda antspaudus bei jų priedus, visą informaciją surasite el. antspaudų parduotuvėje www.echostamp.lt.

Dalinamės mūsų įmonės gyvenimo akimirkomis ir naujienomis  www.facebook.com/stampline, prisijunkite prie mūsų!

Gazelė 2017 sertifikatas – dalyvavome “Gazelė 2017″ projekte ir džiaugiamės, jog ir vėl esame pripažinti viena iš sėkmingiausiai dirbančių ir sparčiausiai besivystančių Lietuvos bendrovių.

Stipriausi Lietuvoje 2017 sertifikatas – esame įvertinti kaip įmonė, turinti aukštą kredito reitingą ir padedanti kurti geresnę Lietuvos ekonomikos ateitį.

TOP įmonė 2017 sertifikatas – tai verslo stabilumo įvertinimas, esame įvertinti kaip įmonė, kuri plėtoja skaidrų verslą, puoselėja įmonės finansinę reputaciją, konkurencingumą, atsakomybę ir pagarbą savo verslo aplinkai.

Dėkojame visiems savo klientams už bendradarbiavimą ir suteiktą galimybę augti!

 

Nuoširdžiai

UAB “Echo Stamp” STAMPLINE  komanda