Dažnai užduodami klausimai

Kokia verslo dovana mums tiktų labiausiai?

Lengvai ir taikliai išsirinkti verslo dovaną padės atsakymai į 4 klausimus – kam dovanosite, kokią žinute dovanos pagalba norite komunikuoti, koks biudžetas ir kaip greitai norite pagaminti?

Kaip greitai galite verslo dovanas pagaminti?

Savo sandėlyje Vilniuje turime platų populiarių dovanų asortimentą, todėl galime pagaminti netgi per 1-3 d.d., tačiau viskas priklauso nuo to, koks tiražas ir kokią spaudą reikia uždėti ant gaminio. Žinoma, turint 2-3 savaites parinksime Jums ideliai tinkančią dovaną iš katalogo, o per 4-6 savaites pagaminsime nestandartines, Jūsų individualaus dizaino dovanas.

Kokia verslo dovana mums tiktų labiausiai? Kaip parinkti tinkamą spaudos būdą?

Tiesiog pasakykite/parašykite kokią dovaną norite gaminti, koks tiražas ir atsiųskite savo ženklą, o mūsų projektų vadovas pakonsultuos kokiu būdu geriausia spausdinti užrašą. Spaudos būdų yra daug ir kiekvienas tinkamas tam tikram daiktui ar idėjai įgyvendinti. Mes mielai pakonsultuosime!

Kokį tiražą reikėtų gaminti, kad kaina būtų optimali?

Priklauso nuo pasirinktos verslo dovanos, tiksliai į šį kausimą galėtų atsakyti tik projektų vadovas darydamas paskaičiavimą. Patartumėm užklausti kainos pagal Jūsų norimą kiekį bei tuo pačiu optimalaus, projektų vadovo rekomenduojamo kiekio, kainos. Kartais, kai reikalingas sudėtingas gamybos įrenginių paleidimas, dvigubai didesnis tiražas kainuoja tik neženkliai brangiau.

Dovanų reikia po 3 dienų, ką daryti?

Galima pasirinkti iš mūsų sandėlio pasiūlos arba pasinaudoti Express prekių pristatymu iš užsienio per 1 d.d. Prekės transportavimo kaina priklauso nuo užsakomo verslo dovanų kiekio ir tūrio. Tačiau viskas yra įmanoma!

Kokios dovanos madingos?

Verslo dovanų tendencijos kinta kasmet, prekių katalogai atnaujinami 2 kartus į metus. Peržvelkite mūsų skyrelį Naujos prekės arba Idėjos. O geriausia – susisiekite su mūsų projektų vadovu, parinksime Jums individualiai.

Ką dažniausiai dovanoja kitos įmonės?

Klasikinis pasirinkimas – puodeliai, rašikliai, skėčiai, USB laikmenos, energijos talpyklos. Žiemą – pledai, vasarą – marškinėliai.

Ar Jūsų interneto svetainėje sudėti visi galimi variantai?

Tikrai turime daug platesnę pasiūlą, nuolat vežame prekes iš daugiau nei 10 prekių katalogų, o kiekviename iš jų yra daugiau nei 2000 prekių variantų. Mūsų svetainėje idėjos to, kas Jums galėtų patikti, o toliau derinsime – spalvą, formą, kiekį, norimą pristatymo laiką.

Kaip sužinoti kainas?

Susisiekite su projektų vadovu. Įprastai  klientai užsako dovanas su įmonių spauda, todėl kainos skaičiuojamos pagal tiražą ir spalvingumą.

Ar taikote nuolaidas?

Taip, pasirašius ilgalaikio bendradarbiavimo sutartį, sutariame, kokios nuolaidos nuo kainoraščių bus taikomos.

Ar parduodate prekes fiziniams asmenims?

Mūsų specializacija yra dovanų gamyba B2B verslas verslui, tačiau turime parduotuvę, kurioje galite nusipirkti dovanas iš mūsų nuolatinės sandėlio pasiūlos. Kviečiame užsukti J. Basanavičiaus g. 29A, Vilnius.

Ar dirbate su reklamos agentūromis?

Tikrai taip, turime didmeninę prekybą ir ilgametę patirtį dirbant tiek su didelėmis, kūrybinėmis, tiek su mažomis agentūromis. Kviečiame tapti mūsų klientais!

Užduokite klausimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *