0 0

5 top verslo dovanos 2019 kalėdoms

5 top verslo dovanos 2019 kalėdoms

Verslo dovanos klientams, partneriams ar darbuotojams yra neatskiriama Kalėdų tradicijos dalis. Šiemet prekyba verslo dovanomis, skirtomis B2B sektoriui jau kaip reikiant įsibėgėjo, tad galime drąsiai įvardinti populiariausių verslo dovanų Top 5. Bendra pasirinkimo tendencija – aukštos kokybės prekės, turinčios unikalias sąvybes.

  1. Termogertuvės

Verslo dovana idealiai tinkanti bet kurio amžiaus ar profesijos dovanos gavėjui. Kuo skiriasi įprasta gertuvė nuo šios? Savo daugiafunkcionalumu. Gertuvės, pagamintos iš metalo ar stiklo yra tinkamos tiek šaltam, tiek karštam gėrimui, tai padaro verslo dovaną ypač gerai pritaikomą kasdieniniame gyvenime, o tai yra garantija, jog tokia dovana reprezentuos Jūsų įmonę ilgai. Termogertuves galima rinktis iš plačios modelių pasiūlos – skirtingos talpos, išvaizdos, spalvos. Dar vienas privalumas renkantis šią prekę – galimybė termogertuvę dekoruoti ne tik įmonės ženklu, bet ir spausdinti pasirinktą grafiką per dalį korpuso.

  1. Pledai

Verslo dovana, kuri pravers ne tik namuose ar automobilyje, bet ir ofise, kai oras netikėtai atšals. Jau porą metų pastebima labai kryptinga tendencija – vis daugiau įmonių renkasi pagal individualų dizainą išaustus ar spausdintus pledus. Natūralios medžiagos – vilna ir medvilnė vis dažniau pasirenkamos. Ši verslo dovana, tai unikalus pasirinkimas, sukuriantis išskirtinį įmonės stilių.

  1. Nešiojami pakrovėjai mobiliesiems telefonams ar kitiems įrenginiams

Pažymėtina, jog renkantis šias verslo dovanas vienas pagrindinių pasirinkimo kriterijų yra aukšta gaminio kokybė, originalus gamintojas bei geri techniniai duomenys. Greitas krovimas, bevielio krovimo galimybė, didelė talpa ir korpusui naudojamos inovatyvios medžiagos – tai yra argumentai pasirenkant šiuos gaminius. Galime drąsiai teigti, jog laikas, kai nešiojami pakrovėjai buvo pasirenkami pagal mažiausią kainą, kas iš esmės būdavo prasčiausios techninės charakteriskos gaminiai, jau seniai praėjo.

  1. Kuprinės

Patogumas ir praktiškumas – nuolat skubantis šiuolaikinis žmogus tikrai įvertins šią verslo dovaną. Kuprinės yra daugumos versle dirbančių žmonių kasdienis aksesuaras, todėl įmonės pasirenka ją kaip Kalėdinę dovaną savo darbuotojams. Pasirinkimas priklauso nuo to, kokią mintį gaminiu norite išreikšti, nes galimybės labai plačios – tai gali būti saugančios nuo vagystės, patentuoto dizaino Bobby kuprinės, išmaniosios kuprinės su integruotais įrenginiais, miesto stiliaus, ekologiškų audinių kuprinės ar gaminamos pagal individualius užsakymus, kurios yra marginamos naudojant originalius, konkrečiai įmonei sukurtus raštus.

  1. Darbo kalendoriai ir užrašinės

Nustebinome? Taip, užrašų knygelės yra vienas populiariausių pasirinkimų – spausdinamos pagal įmonių užsakymus jos tampa išskirtiniu pasirinkimu, verslo dovana, kurios neturi niekas kitas. Reklamos užrašų, logotipų spaudos galimybės yra labai sparčiai tobulėjančios, todėl dauguma klientų norų tampa lengvai įgyvendinami netgi užsakant mažus tiražus. Darbo kalendoriai – pasirenkama tiek klasikinė versija su datomis, tiek moderni versija, kur kiekvienas lapas yra dienotvarkė su laiku, o data įrašoma ranka.

Pasirinkite tokią verslo dovaną, kuri labiausiai atitinka Jūsų įmonės vertybes ir geriausiai komunikuoja tą žinutę, kurią šiemet norite pranešti savo klientams, darbuotojams ar verslo partneriams. Rinkdamiesi atsižvelkite į verslo dovanos kokybę ir aktualumą jos gavėjui, būtinai dekoruokite ją savo įmonės ženklu, šūkiu ar stilizuota grafika, kuri simbolizuoja Jūsų įmonę. Svarbu paminėti, jog verslo dovana, ypač dovanojama per Kalėdas, turėtų išsiskirti dar vienu svarbiu – išbaigtumo požymiu, tai yra supakavimas ir pateikimas. Rūpestingai parinkta dovanų pakuotė, estetiškas pateikimas ir galimybė patogiai siųsti į kitą miestą ar šalį – tai sukuria papildomą vertę bei šventinę nuotaiką jos gavėjui.

Stampline.lt puslapyje yra naudojami slapukai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsamią informaciją rasite slapukų naudojimo puslapyje