0 0

Apie originalus ir kopijas

Apie originalus ir kopijas

Kartais klientai klausia, o kodėl kitur pigiau? Atsakymas labai paprastas – yra originalai ir yra klastotės. Yra gamintojai, kurie rūpinasi aplinkosauga, yra socialiai atsakingi, laikosi visų geros gamybos praktikos nuostatų, patys kuria inovacijas, o yra įmonių, kurios siekia bet kokia sąskaita pagaminti ir parduoti pigiau, kopijuodamos idėjas kuriančių įmonių produktus ir platindamos abejotinos kokybės klastotes.

Jau nuo 1977 vyksta neigiamų apdovanojimų „Plagiarius“ rinkimai, kurių tikslas informuoti gamintojus, visuomenę ir vartotojus apie klastotes.

„Plagiarius” – prieš įžūlias idėjų vagystes – už naujoves ir sąžiningą konkurenciją.

Apdovanojimas yra juodas nykštukas su auksine nosimi. Pastarasis simbolizuoja didžiulį pelną, kurį imitatoriai tiesiogine prasme uždirba kūrybingų ir novatoriškų įmonių sąskaita.

Šiemet pirmoje vietoje yra verslo dovana – stalo įrankiai KLIKK, originaliai gaminami ir sukurti kompanijos Koziol.

ORIGINALAS

Kompaktiškas. Protingas. Tvarus. Tai, kas iš pirmo žvilgsnio atrodo taip paprasta, yra labai sudėtinga savo unikalia konstrukcija. Dizaino apdovanojimu apdovanotas KLIKK daugkartinio naudojimo stalo įrankių rinkinys stebina savo išmania jungtimi ir tvaria medžiaga bei gamybos koncepcija. Gamintojas Koziol ypatingą dėmesį skiria ekologijai ir bioplastiko gamybai. 2022 įmonė gavo oficialų Vokietijos tvarumo ir ekonomikos instituto Miunsteryje patvirtinimą užtikrintam tvarumui. Daugiau apie originalų produktą ir gamintoją KOZIOL

KOPIJA

Australijos vienas iš pirmaujančių „premium klasės“ moterims skirtų žurnalų leidėjas lojalumo kampanijoje naudojo mažos kainos šių stalo įrankių kopiją. Nors daikto vizuali išvaizda buvo sukurta taip, kad ji tiksliai atitiktų originalą, tačiau nebuvo daug dėmesio skirta patvarumui. Plagiatas pagamintas iš netinkamo plastiko, kuris po labai trumpo laiko deformuojasi ir taip po kelių panaudojimų stalo įrankiai tapo netinkami naudoti. Tokiu atveju net ir maža kaina – maždaug trečdalis pradinės kainos – nepaguodžia. O ir pačiai įmonei, pasirinkusiai ne originalų produktą, o klastotę už mažą kainą, tai tampa mažaverte reklama.

Paruošta pagal https://www.plagiarius.com/bildstrecke-2022/en/?fbclid=IwAR0kbnO8C47KYNJXpczfEnb1mjJ8z2mmwMHA95Q5cvIkqAZwva02-1yBuLI&

Stampline.lt puslapyje yra naudojami slapukai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsamią informaciją rasite slapukų naudojimo puslapyje