0 0

Pantone 2021 – tvirtybė ir viltis

Pantone 2021 – tvirtybė ir viltis

Kaip ir kasmet, metų gale, Pantone Color Institute paskelbė 2021 Pantone spalvą. Šiemet tai dviejų spalvų, pilkos ir geltonos (PANTONE 17-5104 Ultimate Gray + PANTONE 13-0647), derinys.

Artėjančių metų spalvos siunčia mums visiems vilties kupiną žinutę, jog turime stiprybės ištverti visus išbandymus ir jausti, jog laimė ir šviesa yra šalia mūsų. Įprastai dvi spalvos pasirenkamos tuomet, kai norima išreikšti sudėtingesnes idėjas, virsmo būsenas, kai vyksta pokyčiai ar yra situacijos neužtikrintumas.

Metų spalvą renka Pantone Color Institute ekspertai, kurie atidžiai analizuoja vyraujančias tendencijas ir besiformuojančias įtakas. Įžvalgų ieškoma pramogų ir kino industrijoje, kilnojamose meno kolekcijose ir menininkų darbuose, madoje, visose dizaino srityse, populiariose kelionių kryptyse, gyvenimo būdo, laisvalaikio naujovėse, įvairiausiose socialinėse ir ekonominėse aplinkose. Pasirinkimą gali įtakoti ir naujausios technologijos, medžiagos, tekstūros, socialiniai tinklai ar pasaulinio dėmesio susilaukiantys sporto renginiai.

https://www.pantone.com/color-of-the-year-2021?fbclid=IwAR1ttm4dAzWQ96jWPhzJdNc2e41KPKbkpxnCN95OkFBI8Q5NF69D6u3WtNY&

Stampline.lt puslapyje yra naudojami slapukai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsamią informaciją rasite slapukų naudojimo puslapyje