0 0

Rūpestį ir žinutę darbuotojui pasakykite dovanos pagalba

Rūpestį ir žinutę darbuotojui pasakykite dovanos pagalba

Pagrindinis dalykas, ką gali padaryti darbdavys šiuo metu – nuraminti ir pasirūpinti, parodyti dėmesį savo darbuotojams ir pranešti žinutę – viskas bus gerai, Tu esi svarbus ir reikalingas mūsų įmonei. Tai, kas dabar vyksta yra laikina, mes laukiam Tavęs biure ir norim kartu nuversti kalnus!

Darbuotojų palaikymas šiuo iššūkiu metu įmonėse yra ypač svarbus. Dėl susidariusios situacijos atsiranda neužtikrintumas dėl ateities – slegia rūpestis dėl savo ir artimųjų sveikatos, atsiranda baimė prarasti darbą, negauti atlyginimo, negalėti įvykdyti priimtų asmeninių įsipareigojimų. O galiausiai ir vienam dirbti iš namų, be kolegų, yra iššūkis, atsiranda atskirtis, o tai dar labiau sustiprina tą jausmą, kad šita situacija niekada nepasibaigs.

Mūsų veiklos sritis yra verslo dovanos su įmonių atributika. Tikime, kad geriausias būdas komunikacijai yra dovana. Kartais mums lietuviams, šiek tiek šiauriečiams, pritrūksta žodžių išsakyti palaikymui, atrodo perdėtai jausminga kalbėtis šia tema. Ir štai tada iš darbdavio gauta palaikymo dovana pasako daugiau nei žodžiai. Tai nebūtinai turi būti kažkas brangaus, tiesiog turi būti atidžiai parinkta, pagalvota apie žmones. Mes visada patariame – dovanodami pridėkite kortele su parašytomis mintimis, jas perskaitęs darbuotojas geriau pajaus Jūsų atidumą ir rūpestį.

Kaip bebūtų, visos krizės pasibaigia, verslai judės toliau, darbai įsisuks, o svarbiausias verslo variklis yra geras darbuotojas. Darbdavys, sudaręs psichologiškai saugias sąlygas darbe, neabejotinai bus vienu žingsniu priekyje. Lojalumas kuria lojalumą. O lojalus ir motyvuotas darbuotojas yra verslo augimo pagrindas.

Dabar tinkamas laikas pagalvoti apie verslo dovanas, nes dovanos, kaip viena iš komunikacijos formų, yra investicija į ateitį, o investicija į darbuotoją, žmogų yra tai, kas kuria gėrį iš esmės. Dabar, kai tempas sulėtėjęs, yra laiko atidžiai pasirinkti ir apgalvoti kiekvieną detalę. Susisiekite su mumis ir mes kartu sukursime pačią geriausią verslo dovaną. Nes dovanos daro stebuklus!

Stampline.lt puslapyje yra naudojami slapukai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsamią informaciją rasite slapukų naudojimo puslapyje