0 0

Termo indai ir jų šilumos Išlaikymo savybės. Kaip pasirinkti tinkamiausią verslo dovaną?

Termo indai ir jų šilumos Išlaikymo savybės. Kaip pasirinkti tinkamiausią verslo dovaną?

Termopuopeliai, gertuvės, maisto termosai, kelioniniai puodeliai – verslo dovanos, kurias dauguma labiausiai mėgsta. Todėl šįkart truputėlį plačiau apie termopuodelius ir kitus termo indus bei jų temperatūros išlaikymo savybes.

Iš pirmo žvilgsnio tarsi visi tiesiog gražūs, tik skirtingi modeliai ir dizainas, tačiau kodėl skiriasi kainos ir ar verta mokėti daugiau? Tai viena populiariausių verslo dovanų ir su šiuo klausimu susiduriame itin dažnai.

Kalbant paprastai, viskas priklauso nuo to, kas yra tarp sienelių bei kokių savybių Jums reikia, tad plačiau apie jas:

Pats paprasčiausias šilumos/šalčio išlaikymo būdas yra dviguba sienelė, kurios viduje yra oras. Tai dažniausias plastikinių ar nebrangių metalinių kelioninių puodelių principas. Dvigubos sienelės realiai pasitarnauja tam, kad nenusidegintumėte rankų ir gėrimas butų šiltas/šaltas kol jį išgersite keliaujant į darbus ar vykstant piknikauti prie šalia esančio ežero.

Geriau šilumą laiko termopuodeliai, termosai ir kiti indai kai jie yra su putų izoliacijos intarpu. Tai kokybiški, geras termoizoliacijos savybes turintys indai, kuomet reikia šilto/šalto gėrimo tolimesnėje kelionėje. Vidinis „kailiukas“ gerai išlaiko karštį, o šaltį – gal kiek mažiau. Taigi, tai geras pasirinkimas jei keliaujate su karštu gėrimu. Tačiau paskutiniu metu gamintojai vis rečiau siūlo šį termoizoliacijos būdą indams, nes keičia jį modernesniu, vakuuminiu.

Labai geromis savybėmis pasižymi vakuuminiai indai. Jei norite ypač gerų izoliacinių savybių, pasidomėkite ar puodelis, kurį ketinate įsigyti yra vakuuminis termopuodelis ar termopuodelis. Vakuuminiuose induose šiluma/šaltis gerai izoliuojasi todėl, kad tarp dvigubų sienelių nėra oro ir dėl to yra minimalus temperatūros praradimas.

Dar geresnėmis temperatūros išlaikymo savybėmis pasižymi vakuuminiai termopuodeliai, kurie ne tik turi beorį tarpą tarp dviejų sienelių, bet papildomai vidinės sienelės viena pusė dar yra padengta vario sluoksniu. Dėl vario šilumos laidumo savybių temperatūra ypač ilgai išlieka termoso viduje. Karštu gėrimu galėsite mėgautis netgi praėjus 8 valandoms, o šaltis išlieka 24 val. Tokie indai viduje būna arba plieniniai arba plieniniai su keramikos padengimu, abiejų savybės tokios pats geros.

Žinoma, šilumos/šalčio išlaikymas priklauso ir nuo to, kaip dažnai atidaromas indas, ar jis pilnas ar ne, kiek sandarus yra pats dangtelis. Taipogi, pasidomėkite ar konkretus Jūsų pasirinktas termo indas yra atsparus skysčio išsiliejimui ar ne.

Ir svarbiausia – rinkdamiesi termo indą rinkitės tokį, kokio Jums reikia. Galbūt Jums visiškai nereikalingas ilgas temperatūros išlaikymas, gal norite tiesiog dailaus termopuodelio išgerti kavą einant pasivaikščioti per pietų pertrauką. Ar atvirkščiai – temperatūros laikymas, atsparumas išsiliejimui yra esminė savybė, nes Jūs planuojate su kolegomis leistis į pėsčiųjų žygį. Nuo termo indo savybių priklauso ir jo kaina, tad drąsiai išsakykite savo poreikius, kad tai kas siūloma jiems atitiktų, tuomet įsigysite Jums tinkantį daiktą už labiausiai priimtiną kainą.

Stampline.lt puslapyje yra naudojami slapukai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsamią informaciją rasite slapukų naudojimo puslapyje