0 0

Verslo dovanų naujienos ir tendencijos 2021-2. Kalėdos.

Verslo dovanų naujienos ir tendencijos 2021-2. Kalėdos.

Taigi, 2021 antrojo pusmečio tendencijos ir naujienos.  Šiuo metu yra susiformavusios trys verslo dovanų temos ir kryptys, kurios, tiesą sakant, persipina ir papildo viena kitą:

  • Verslui ir darbui
  • Subalansuotam gyvenimui
  • Ramioms asmeninėms akimirkoms

Verslui ir darbui – viskas, ko reikia darbui iš biuro ir namų bei ypač aktualu hibridiniam darbo modeliui, kai visos būtinos darbo priemonės turi būti nuolat su žmogumi. Dar patogesnės nešiojamojo kompiuterio kuprinės, stovai jiems – kad darbas būtų patogus bet kurią akimirką. Ausinės ir ausinukai – geresniam garsui, o kai reikia ir maksimaliai tylai užtikrinti. Žinoma, išlieka ir verslo dovanų klasika – skėčiai, tušinukai, kelionių aksesuarai, stilingas džemperis ar marškinėliai.

Subalansuotam gyvenimui – kas yra geriau, nei gurkšnis vandens iš mylimiausios gertuvės? Ar nors trumpa pertraukėlė darbo metu sportui – lengvam tempimui, jogai, o gal tiesiog nubėgti šios dienos keletą kilometrų. Viskas ko reikia sveikam, namuose pagamintam maistui – asmeniniai maisto indeliai, daugkartiniai kelioniniai įrankiai ir puodeliai. Ir žinoma, kokybiškam laisvalaikiui – viskas iškyloms, griliui, arbatos ritualams ar jaukiam namų apipavidalinimui.

Ramioms akimirkoms – tai, kas skirta naudoti vienam žmogui, tik jam asmeniškai. Kas suteikia visiškas atsipalaidavimo ir poilsio akimirkas ir pabuvimą su savimi. Vonios burbulai, rankų kremas, aromatinės žvakės, dušo aksesuarai.

Visas tris kryptis apjungia vienas bendras, pozityvus bruožas – atsakingas požiūris į gamtą, žmogų ir ekologiją. Vis daugiau verslo dovanų yra pagaminta iš RPET (perdirbto) plastiko, PLA (organinio) plastiko, stiklo, greitai augančio bambuko, plieno ar kitų, perdirbamų metalų. Kasdieniai buities daiktai yra ne tik daugkartinio naudojimo, šiuolaikiški, bet tuo pačiu ir su klasikinio dizaino elementais, tad visada bus madingi ir tinkami naudoti ne vienerius metus. Visos verslo dovanos pagamintos atsakingai, laikantis aukščiausių gamybos kokybės standartų, turinčios atitikties sertifikatus ir pagamintos taip, kad ne tik džiugintų akį, bet ir būtų saugios.

Džiaugiamės, galėdami papildyti  Jūsų įmonės klientų ir darbuotojų gyvenimus puikiomis verslo dovanomis. Kurti artimesnius, tvarius santykius tiek tarp bendrovių, tiek jų viduje. Nes gyvenimas –  tai bendravimas, dėmesys vienas kitam, suteiktos gražios akimirkos, aistra siekti bendrų tikslų, o dovanos ir yra vienas iš būdų komunikuoti šalia esančiam žmogui apie jo svarbą. Dovanokime tai!

Stampline.lt puslapyje yra naudojami slapukai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsamią informaciją rasite slapukų naudojimo puslapyje