0 0

Verslo dovanų Top10

Verslo dovanų Top10

TOP10. Dažnai sulaukiame klausimo – kas dabar populiariausia? Paruošėme Jums populiariausių verslo dovanų dešimtuką.

Pietų dėžutės. Aktuali verslo dovana šiam laikmečiui, kai gaminame maistą namuose, o poilsiui pasirenkame iškylas gamtoje. Gero maisto ir gerų dėžučių niekada nebus per daug! Mes rekomenduojame rinktis ekologiškas, organinio plastiko dėžutes ar jų rinkinius, idealu jei kartu užsakomi ir daugkartiniai įrankiai. Toks rinkinukas visada bus pirmas pasirinkimas, kai Jūsų darbuotojas, klientas ar verslo partneris rinksis į ką supakuoti skaniai pagamintą maistą.

Puodelis. Turime pripažinti, jog tai absoliutus populiarumo hitas, verslo dovana, atlaikiusi visus laiko išbandymus ir stabiliai užimanti pirmaujančias pozicijas! Žinoma, keičiasi modeliai, spalvos, atrandamos vis įmantresnės formos bei nauji marginimo būdai. Laikui bėgant puodelis tapo ne vien daiktu, jis tapo visiems suprantama komunikavimo priemone – jaukia, asmeniška, kupina šilto žmogiškumo. Jei norite sulaukti maksimalaus efekto – derinkite puodelį verslo dovanų rinkiniuose su papildančiomis dovanomis ar skanėstais, pasirinkite įdomesnius dekoravimo būdus, sukurkite unikalų dizainą. Tuomet sulauksite džiaugsmingos gavėjo reakcijos – „o, jau matau, nuo šiol tai mano mylimiausias puodelis!”

Tušinukas. Labai paprastas suvenyras, bet toks reikalingas! Darbe, namie, automobilyje. Verslo suvenyrai įprastai naudojami tada, kai ieškoma mažesnės kainos ir platesniam dalijimui skirtos prekės. Tušinukas šiuo atveju labai geras pasirinkimas, nes tai praktiškai visų naudojamas daiktas. Toks, kuris visada atneš norimą informacijos sklaidos efektą. Juk jei ne pats gavėjas jį naudos, tikėtina, jog paklius pas kolegą ar draugą, kuris taip pat pamatys Jūsų komunikuojamą žinutę. Dabar labai sparčiai naujinamos spaudos technologijos, to dėka galima ne tik spausdinti ženklus, bet ir dekoruoti tušinukus nuotrauka, grafika, o metalinius – spalvotai graviruoti. Pačius tušinukus rinkitės iš plačios pasiūlos – geometriniai raštų korpusai, soft touch gumuoti paviršiai, ekologiški perdirbti RPET, augaliniai PLA plastikai, blizgūs, matiniai, išskirtinių spalvų. Ir iš tiesiog tušinukas tampa WOW tušinuku!

Kojinės. Taip, kojinės!!! Dabar absoliučiai „ant bangos“ esanti verslo dovana. Išmegztos pagal Jūsų individualų dizainą – linksmos, šmaikščios, spalvingos arba klasikinės, su nedideliu, subtiliu logotipu. Sportinės arba trumputės skirtos laisvalaikiui. Pasirinkite, kurios Jums tinka labiausiai!  Mūsų gaminamos kojinės pasižymi ypač aukšta kokybe ir atsakinga gamyba. P.S. Išbandyta visos mūsų komados – pasigaminome STAMPLINE kojines –  dėvėjome, skalbėme, stebėjome draugų reakcijas pamačius ir galime drąsiai sakyti – rekomenduojame! Sudomino? Apsilankykite https://kojinesreklamai.lt/

Bandana, multifunkcinė kaklo mova. Šiuo metu ypač dažnai pasirenkama verslo dovana, kas labai suprantama, nes juk tai ypač praktiškas ir stilingas aksesuaras. Tinkantis dėvėti tiek laisvalaikiu, tiek kaip darbo aprangos detalė. O jei kartais pamiršote veido kaukę, atliks ir šią funkciją! Malonūs, įvairių rūšių audiniai, galimybė spausdinti pilnai spalvotą vaizdą leidžia sukurti tokią bandaną, kuri patiks patiems išrankiausiems!

Užrašų knygelė. Klasikinė verslo dovana, kurią renkasi ir mėgsta dauguma klientų. Tradicinės, odos ar jos imitacijos viršeliais, ekologiško, perdirbto popieriaus ar dar įdomesnės – pagamintos iš akmens masės popieriaus, kavos tirščių, obuolių masės, perdirbtos tekstilės ar RPET plastiko. Vidiniai puslapiai su dabar ypač mėgiamais taškučiais, linijomis, kvadratėliais ar be jų, balti ar kreminiai lapai. O jeigu neatrandate sau patinkančios užrašų knygelės iš jau pagamintų pasiūlos, visada galima gaminti individualaus dizaino. Ir čia vėlgi platus pasirinkimas – viršelių spalvų, tekstūrų, įmonės ženklo spaudos, spalvotais arba auksiniais, sidabriniais krašteliais, skyrimo juostelėmis, gumelėmis. Galimybės praktiškai neribotos.

Gertuvė. Kodėl gertuvė? Nes gertuvių visad reikia! Vanduo, kava, arbata ar kitas gaivusis gėrimas visada reikalingas lydint mus išvykose gamtoje ar įtemptai dirbant ties projektais, kai rodos, nei minutės nėra pakilti nuo darbo vietos. O ir pasirinkimas toks, kad kiekvienas gali atrasti  sau patinkančią – stiklinės, tvirtos iš tritano plastiko be BPA, lengvos iš aliuminio, užimančos mažai vietos sulankstomos ir dabar ypač populiarios metalinės termogertuvės, kurios gali būti naudojamos tiek karštam, tiek šaltam gėrimui. O kalbant apie grožį – madingos spalvos, įvairių medžiagų įmautės ar bambuko apdaila. Labai gražu, norisi tokias naudoti!

Daugkartinis puodelis. Mėgiamas produktas, nes ne tik gražus ir praktiškas, bet ir tausojantis gamtą! Labai dažnai tai ne tik tiesiog daugkartinis puodelis, tai iš specialių plastikų pagamintas puodelis. Vienas tokių yra PLA organinis plastikas, kuris veikiant pieno rūgštims iš augalų masės tampa plastiku, kuris vėliau lengvai suskaidomas įprastoje komposto dėžėje. Nuostabu, ar ne? Vienas puodelis ir daug teigiamų dalykų. O kalbant apie reklamos ir daiktų komunikacijos pusę – vėlgi, čia labai plačios galimybės – nedidukas graviruotas užrašas ant silikoninės įmautės, spalvota spauda apgaubianti visą puodelį ar tiesiog Jūsų ženklas, interneto svetainės adresas, galima pasirinti taip, kaip Jums reikia.

Džemperiai ir marškinėliai. Drabužis yra tai, kas arčiausia žmogaus. Kokybiškas ir geras drabužis – tai, kas patinka visiems. Mėgiamos įmonės, produkto, paslaugos ar pažiūrų reklamai tai ypač tinkamas pasirinkimas. Dabar, kai daugelis dirba iš namų ir fiziškai yra nutolę nuo organizacijų, drabužis tampa ta jungiamąją grandimi, kuri leidžia pajausti, jog esi komandos dalis, dirbi dėl bendro tikslo, esi reikalingas ir mylimas. Esame sukaupę ilgametę darbo su drabužiais patirtį, atrinkę tai, kas yra geriausia – sertifikuoti audiniai, patikrinta kokybė, atsakinga ir skaidri gamyba, stilingi modeliai. Visa tai telpa į vieną atsakymą – ką rengsitės šiandien? Savo mėgiamiausią džemperį! Na, arba marškinėlius, kai labiau atšils.

Mikrofibriniai rankšluosčiai. Verslo dovana aktyviam laisvalaikiui. O laisvalaikis visada asocijuojasi su pozityviais dalykais ir tuo, kas mėgstama labiausiai – sportas, žygiai pėsčiomis, piknikas gamtoje ar malonus laikas paplūdimyje. Gera emocija ir Jūsų įmonės ženklas – idealus derinys komunikuojant tiek su klientais, tiek su darbuotojais. O ir spaudos būdą galima rinktis – reljefinis audinio įspaudimas, pilnai spalvota, nuotraukos vaizdo dvipusė spauda arba klasikinė šilkografija, tad įgyvendinami praktiškai visi kūrybiniai sumanymai!

Hmm…. Čia jau vienuolikta dovana, bet vistiek paminėsim. Verslo dovanų rinkiniai darbuotojams ir klientams – palaikymui, motyvavimui ir padėkai.

Daugiau apie verslo dovanų rinkinius brūkštelsime Jums kitą kartą, nes tai tikrai labai plati ir aktuali tema. O jei sudomino jau dabar, apsilankykite mūsų projekto svetainėje https://welcomekit.lt/

Iki kitų malonių kartų, mes su džiaugsmu dalijamės savo patirtimi ir žiniomis!

Stampline.lt puslapyje yra naudojami slapukai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsamią informaciją rasite slapukų naudojimo puslapyje